teatr

Warsztaty teatralne – nowe zajęcia edukacyjne w Aptece Wyobraźni

teatr

„Przyjść albo nie przyjść? Oto wprowadzenie do warsztatów teatralnych”zapraszamy na nowe zajęcia edukacyjne, które już od kwietnia prowadzone są w Aptece Wyobraźni przy ul. A. Mickiewicza 1. Zajęcia kierowane są do dzieci klas III-VI szkoły podstawowej.

Cena biletu 5 zł od osoby.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod nr tel. 41 343 37 06.

„PRZYJŚĆ ALBO NIE PRZYJŚĆ? OTO WPROWADZENIE DO WARSZTATÓW TEATRALNYCH”

Zajęcia składają się z dwóch części: rekreacyjnej i warsztatowej. Pierwsza część poświęcona będzie ćwiczeniom z zakresu dykcji, emisji głosu i rytmiki. Uczestnicy w formie zabawy będą mogli zapoznać się z technikami poprawnej, scenicznej wymowy i metodami jej opanowania. Ta część pomoże np. przełamać stres przed publicznymi wystąpieniami.

W drugiej części zajęć edukacyjnych skupimy się na prostych zadaniach aktorskich stymulujących wyobraźnię (elementy improwizacji, animacji lalkowej, pantomimy itp.). Uczniowie będą mieli okazję zmierzyć się z rozmaitymi i nietypowymi rolami (np. wiatru), które będą wymagały od nich kreatywnego, nowatorskiego myślenia.

Zajęcia są skierowane do dzieci klas III-VI szkoły podstawowej. Czas trwania zajęć: 45 min.