Uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Książka przyjazna dziecku”

Muzeum Zabawek i zabawy zaprasza na uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Książka przyjazna dziecku”. Uroczysta gala odbędzie się 7 grudnia 2013 r. (sobota), godz. 13.00 w siedzibie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, ul. Wojewódzka 12.

W programie:

1. minikonferencja prasowa

– I edycja konkursu „Książka przyjazna dziecku”

2. ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród oraz wyróżnień laureatom

3. „Na swingową nutę” – koncert Orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej im. L. Różyckiego w Kielcach.

Zapraszamy również na okolicznościową wystawę książek nadesłanych na konkurs (kategoria „Książki wydane w min. ilości 100 egz. w ciągu dwóch lat przed data ogłoszenia konkursu”).

UWAGA!!!

LAUREACI KONKURSU OTRZYMALI DODATKOWE INFORMACJE I ZAPROSZENIA PO ZAKOŃCZENIU PRAC JURY. PO UROCZYSTOŚCI  WRĘCZENIA NAGRÓD (W DNIU 7 GRUDNIA) INFORMACJA UKAŻE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ.