spotkanie-teatralne

„Spotkanie z aktorem – warsztaty teatralne” w Aptece Wyobraźni – 29.10.2016

plakat29-10-16Spotkanie z aktorem – warsztaty teatralne w Aptece Wyobraźni

W najbliższą sobotę tj. 29.10.16 od godz. 16.00 zapraszamy do Apteki Wyobraźni na warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów z  Teatru Quadro.

Na spotkaniu, które potrwa około dwie godziny, uczestnicy w wieku od 9 do 14 lat będą ćwiczyć podobnie jak robią to profesjonalni aktorzy.

Animator poprowadzi zabawy, które pomagają rozwijać talenty aktorskie. Sprawność poprawnego wysławiania to jedna z umiejętności, która przydaje się nie tylko na scenie. Również przełamywanie tremy i radzenie sobie z presją będzie można wyćwiczyć, bawiąc się razem z aktorami Teatru Quadro.

Cykl warsztatów potrwa do stycznia i zakończy się prezentacją przygotowanego przez uczestników spektaklu. Spotkania, próby będą odbywały się w soboty po południu w Aptece Wyobraźni. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 15 zł od osoby. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc muzeum prosi o wcześniejszą rezerwację pod numerem: 41 34 337 15.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Apteka Wyobraźni

Data: sobota 29.10.2016

Godzina: 16.00

Rezerwacja: 41 34 337 15

Wstęp: 15 zł/os. za spotkanie

Apteka Wyobraźni, ul. A Mickiewicza 1, Kielce

Teatr Quadro to grupa młodych ludzi, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem tworzą spektakle dla dzieci i młodzieży. Tworzą i realizują spektakle teatralne, imprezy edukacyjno-ekologiczne, szkolenia i prelekcje dla dzieci i młodzieży na terenie całego kraju.

Teatr Quadro tworzą profesjonalni i wykwalifikowani aktorzy, mający w swoim dorobku kilkuletnie doświadczenie w pracy scenicznej z dziećmi i młodzieżą.