teatr

„Spotkanie z aktorem” – 05.11.2016

teatr

Spotkanie z aktorem – warsztaty teatralne w Aptece Wyobraźni

W najbliższą sobotę tj. 05.11.16 od godz. 16.00, już po raz kolejny zapraszamy do Apteki Wyobraźni na warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów z  Teatru Quadro.

Cykl warsztatów potrwa do stycznia i zakończy się prezentacją przygotowanego przez uczestników spektaklu. Spotkania, próby będą odbywały się w soboty po południu
w Aptece Wyobraźni. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 15 zł od osoby. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc muzeum prosi o wcześniejszą rezerwację pod numerem:
41 34 337 15.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Apteka Wyobraźni

Data: sobota 05.11.2016

Godzina: 16.00

Rezerwacja: 41 34 337 15

Wstęp: 15 zł/os. za spotkanie

Apteka Wyobraźni, ul. A Mickiewicza 1, Kielce

Teatr Quadro to grupa młodych ludzi, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem tworzą spektakle dla dzieci i młodzieży. Tworzą i realizują spektakle teatralne, imprezy edukacyjno-ekologiczne, szkolenia i prelekcje dla dzieci i młodzieży na terenie całego kraju.

Teatr Quadro tworzą profesjonalni i wykwalifikowani aktorzy, mający w swoim dorobku kilkuletnie doświadczenie w pracy scenicznej z dziećmi i młodzieżą.