IMG_8271

Rytmiczny poranek

5.05.2016 w Programie „Dobry Dzień z TVP3 Kielce” podopieczni Włoszczowskiej Szkółki Bębniarskiej, prezentowali swoje umiejętności w autorskim temacie rytmicznym. W nagraniu udział wzięli młodzi muzycy w wieku od 8 do 17 Lat, obszar wiekowy obszerny tak jak muzyka, która tworzą pod okiem Kamila Bukowskiego – pracownika, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Na zajęciach prowadzonych w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie, dzieciaki rozwijają koordynacje ruchową, umiejętności współpracy w grupie, motorykę, poczucie rytmu itp. Dzięki poznawaniu odmiennych kultur, poprzez muzykę etniczną, podopieczni uczą się też otwartości i akceptacji innych ludzi.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pani Dyrektor Jolanty Tyjas oraz naszego Dyrektora Macieja Obary, zajęcia mogą odbywać się we Włoszczowskim PCKR w każdy piątek w kilku grupach wiekowych.

Jeżeli chcieliby Państwo spróbować swoich sił i dobrze bawić się podczas odkrywania talentów, także muzycznych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Link do programu. Czas nagrania 00:45:17 oraz 00:58:19

http://kielce.tvp.pl/25195723/05052016