Poznajmy się 2 – czekamy na zdjęcia

Muzeum Zabawek i Zabawy z okazji  Nocy Muzeów z okazji Święta Kielc ogłosiło po raz drugi konkurs fotograficzny „Poznajmy się”. Czekamy na odbitki o rozmiarach 20 x 30 cm, prezentujące naszych zwiedzających w Muzeum. Zdjęcia należy dostarczyć do18 lipca. Muszą być podpisane (imię, nazwisko, wiek fotografującego, dane kontaktowe – telefon, adres, e-mail). Każdy autor zdjęcia musi także wyrazić zgodę na publikację w Internecie i prezentację na wystawie wykonanego przez siebie zdjęcia. Formularz jest dostępny na stronie internetowej Muzeum oraz  w holu Muzeum. Zdjęcia bez wypełnionego formularza nie będą oceniane.
– Chcemy poznać naszych gości. Zależy nam na zabawnych, ciekawych zdjęciach, portretujących naszych gości podczas zwiedzania – wyjaśnia dyrektor Jolanta Podsiadło – Dla autorów najlepszych, najśmieszniejszych portretów przygotowaliśmy cenne nagrody. Planujemy pokonkursową wystawę oraz galerię internetową naszych zwiedzających – dodaje.
Pobierz doc oświadczenie