thumb-zabawka-2014

Konkurs Zabawka Przyjazna Dziecku 2014

Przed nami kolejna VIII edycja konkursu „Zabawka przyjazna dziecku”, którego organizatorem jest Muzeum Zabawek i Zabawy. Konkurs adresowany jest do wszystkich chętnych, a w szczególności pełnoletnich twórców, artystów, projektantów, studentów, absolwentów szkół plastycznych, producentów zabawek.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie najlepszej i najciekawszej wzorniczo, bezpiecznej zabawki polskiej.

Zabawki oceniane będą przez profesjonalne jury w IV kategoriach:

Zabawki wdrożone do produkcji

Zabawki ludowe

Zabawki artystyczne, prototypy

oraz po raz pierwszy w specjalnej kategorii:

Projekt lalki współczesnej – projekt musi być możliwy do wdrożenia do produkcji.

Prace zostaną też poddane weryfikacji przez niezależne jury dziecięce.

Liczymy na pomysłowość, kreatywność i estetykę prac. Ogłoszenie konkursu nastąpiło podczas
V Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Zainteresowanych prosimy o wnikliwe zapoznanie się z naszym regulaminem

pdf regulamin_konkursu_-zabawka_przyjazna_2014.

doc karta_zgloszenia_2014

Informacji na temat konkursu udziela: Renata Pronobis tel. 41 34 337 15, r.pronobis@muzeumzabawek.eu