Jak otrzymać zaproszenie na Ceremonię Otwarcia, Wieczór Chórów i koncert zamykacjący festiwal

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia, jakimi będzie Ceremonia Otwarcia Europady w amfiteatrze na Kadzielni (czwartek 24 lipca godz. 19), Wieczór Chórów (piątek 25 lipca godz 19 w Kieleckim Centrum Kultury) i na zakończenie Festiwalu – Ceremonia Zamknięcia (Kadzielnia,
niedziela 27 lipca godz. 15)!
Ponieważ ideą Festiwalu Europeada jest szeroko rozumiana otwartość, dlatego na wszystkie imprezy plenerowe wstęp jest wolny. Jednocześnie, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, na niektóre występy wstęp będzie na podstawie zaproszeń lub wejściówek.Podczas dwóch koncertów na Kadzielni (Otwarcie i Zamknięcie), widownia zostanie podzielona na trzy sektory. Pierwszy z nich to sektor uczestników (wstęp za okazaniem identyfikatora), sektor VIP (wstęp za zaproszeniami) oraz największy – sektor dla publiczności: Kielczan i turystów! Wejściówki do tego sektora będą rozdawane bezpośrednio przed koncertem przez wolontariuszy. Zatem w celu zapewnienia sobie miejsca, zachęcamy do wcześniejszego przybycia.Z kolei zaproszenia na piątkowy Wieczór Chórów będą dystrybuowane poprzez Radio Kielce i Echo Dnia, bilety można także odebrać w Biurze Obsługi Urzędu Miasta (w Rynku), w kasie Muzeum Zabawek i Zabawy (pl.
Wolności 2) oraz – przed samym koncertem w kasie KCK. Zapraszamy