thumb-bez-pradu-lmaj

Gry bez prądu w maju

W najbliższą niedzielę (11.05.2014 r.) Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi. Wspólna gra przy stole stanowi ciekawy sposób na wspólną zabawę w czasie wolnym, na przykład przy okazji wiosennej niedzieli. Muzeum czeka na uczestników w wieku od 6 do 99 lat. Przewidziano gry dla różnych grup wiekowych. Przy stolikach będą mogli się zmierzyć: wnuczek
z dziadkiem i babcią, rodzice z dziećmi, dzieci między sobą oraz sami dorośli.

Organizatorzy zapewniają miejsce i akcesoria. Uczestnicy będą mieli możliwość zagrać w klasyczne gry oraz poznać mniej popularne tytuły. Rozgrywki planszowe przechodzą swój renesans i stanowią doskonałą alternatywę dla komputerów i konsoli. Wiele gier wirtualnych ma swoje planszowe odpowiedniki.

Pasjonaci gier elektronicznych mogą przy okazji poszukiwań alternatywy zwiedzić wystawę „Konsole i grywideo w świeciewirtualnej zabawy, która prezentuje historię techniki cyfrowej rozrywki.

Gry bez prądu

Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy