thumb-bez-pradu-luty

Gry bez prądu – luty

W najbliższą niedzielę (9.02.2014 r.) Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi. Wspólna gra przy stole stanowi ciekawy sposób na wspólną zabawę w czasie wolnym, na przykład przy okazji zimowej niedzieli.

Muzeum czeka na uczestników w wieku od 6 do 99 lat. Przewidziano gry dla różnych grup wiekowych. Przy stolikach będą mogli się zmierzyć: wnuczek z dziadkiem i babcią, rodzice z dziećmi, dzieci między sobą oraz sami dorośli.

Organizatorzy zapewniają miejsce i akcesoria. Uczestnicy będą mieli możliwość zagrać w klasyczne gry oraz poznać mniej popularne tytuły. Rozgrywki planszowe przechodzą swój renesans i stanowią doskonałą alternatywę dla komputerów i konsoli. Wiele gier wirtualnych ma swoje planszowe odpowiedniki. Udana zabawa nie zależy też od pogody, co jest ważne patrząc na kapryśną zimą za oknem.

Dzień z grami planszowymi w ubiegłym miesiącu cieszył się sporym powodzeniem we wspólnej zabawie brało udział kilkadziesiąt osób. W związku z tym Muzeum będzie organizowało takie spotkania w każdym miesiącu.

Pasjonaci gier elektronicznych mogą przy okazji poszukiwań alternatywy zwiedzić wystawę Konsole i gry wideo w świecie wirtualnej zabawy, która prezentuje historię techniki cyfrowej rozrywki.

Gry bez prądu

Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy

Start godz. 9.00

Koniec godz. 15.00

 wstęp wolny