grybezpr261dumarzec2016

Gry bez prądu – 13.03.16

grybezpr261dumarzec2016

W najbliższą niedzielę 13 marca 2016 r. Muzeum przygotowało dzień otwarty z grami planszowymi. Od godziny 9.00 do 15.00 goście spotkania będą mogli pobawić się, grając w różne gry planszowe. Będzie to świetna okazja do tego, aby poznać zasady oraz zagrać w gry prezentowane na wystawie „W co jest grane?”, która jest nowością (od 2 tygodni) w muzeum.

Tym razem muzeum poleca grę miesiąca z wystawy: „Filary Ziemi”. Jej historię i powiązania z literaturą można poznać na ekspozycji, natomiast podczas spotkania chętni będą mogli w nią zagrać.

Gry planszowe cieszą się coraz większym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby. Organizatorzy pomogą wybrać ciekawą propozycję dla każdego.

Muzeum czeka na uczestników (jak często można wyczytać w instrukcjach gier) w wieku od 6 do 99 lat.

Gry bez prądu

Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy