czytamy

Czytamy dzieciom sobota 14.01.2017

czytamy

Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” gorąco zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 14.01.2017 od godziny 11.00.

Kiedy zima i mróz mocno daje się wszystkim we znaki, na spotkanie z książką pracownicy z biblioteki wybrali Uszka w górę słoniku z książki Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Urszuli Kozłowskiej. Warto czytać dzieciom, tym razem lektura ma również rozgrzać dzieci i zachęcić do zabawy. Na przekór pogodzie, inspiracją do zabaw będą zwierzęta i klimat  Afryki. Ogrzeją wszystkich zagadki oraz zadania związane z gorącym kontynentem. W planach jest m.in. układanie puzzli afrykańskich. Słodki poczęstunek zapewni Kawka Zabawka.

Czytamy dzieciom to cykliczna impreza, która odbywa się w drugą sobotę każdego miesiąca.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka

Sobota 14.01.2017 r.