CUDNE CUDAKI, CZYLI SPOTKANIE Z BOOKARTEM

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza 7 listopada (środa) godz.11 na warsztaty plastyczne z autorką książek artystycznych Katarzyną Szpilkowską. Zajęcia dla klasy szkolnej (wiek uczestników od 7 do 13 lat).

Koszt warsztatów 8,- od osoby.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu:

(41) 34 337 17 do dnia 31 października 2012 r.

Czas trwania warsztatów do 2 godzin, w zależności od zaangażowania uczestników.

Co to jest sztuka książki? Jak mają wyglądać książki artystyczne? Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie w czasie warsztatu. Obejrzymy multimedialną prezentację o książkach artystycznych, porozmawiamy o nich, a następnie spróbujemy swoich sił w tej dziedzinie sztuki – będziemy samodzielnie wykonywać własne autorskie książki-zabawki.

Warsztaty towarzyszą wystawie książki artystycznej „Opowieści” autorstwa Katarzyny Szpilkowskiej, którą można oglądać w Muzeum Zabawek i Zabawy, Galeria Abrakadabra do 30 listopada 2012 r.