tropy-kota

Co mój Kot robi w domu kiedy nikogo nie ma?

tropy-kotaKonkurs plastyczno-literacki z okazji Dnia Kota

Muzeum Zabawek i Zabawy oraz oddział w Kielcach Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zapraszają do wzięcia udziału w konkursie:

„Co mój Kot robi w domu kiedy nikogo nie ma?”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5 – 14 lat.

Jeśli potraficie stworzyć prace plastyczne lub opowiadanie związane z tematyką kociego konkursu oraz chcecie je zaprezentować – zapraszamy do uczestnictwa!

Zgłoszenia będą oceniane w dwóch kategoriach:

I Plastyczna

Jury będzie oceniało prace plastyczne w formacie A4 wykonane dowolną techniką.

II Literacka

Opowiadania nie mogą przekroczyć objętości jednej strony 1 600 znaków

Prace należy dostarczyć do końca zimy (czyli do 20 marca 2018) e-mailem (kot@muzeumzabawek.eu) lub osobiście do godz. 16.00 do Muzeum Zabawek i Zabawy.

Ogłoszenie wyników nastąpi 14 kwietnia o godz. 11.00 w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kawce Zabawce podczas akcji „Czytamy Dzieciom”. Organizatorzy przewidują prezentację najciekawszych prac przy okazji ogłaszania wyników.

Dla uczestników przewidziano nagrody:

Nagroda główna to wieloramienne drapaki z firmy „ZOOPLUS” przekazane przez T.O.Z. oddział Kielce.