KRAM AK plakat A3 polska czyta 2017

9.12.2017 – Czytamy dzieciom

KRAM AK plakat A3 polska czyta 2017Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” gorąco zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 09.12.2017 od godziny 11.00.

Tematem inspirującym spotkanie będzie obezna pora roku, czyli zima. Pracownicy Biblioteki przygotowali do czytania M. Strzałkowskiej „Zima”.  Goście spotkania będą uczestniczyli w wielu zabawach, dla wszystkich przewidziany jest słodki poczęstunek od Kawki Zabawki.

Wyjątkowo na tym spotkaniu będzie można zobaczyć i usłyszeć fragmenty książki, laureatki konkursu „Książka Przyjazna Dziecku” edycja 2017. Organizowanego przez Muzeum Zabawek i Zabawy.

Czytamy dzieciom to cykliczna impreza, która odbywa się w drugą sobotę każdego miesiąca.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka

Sobota 09.12.2017 r.