CZytamy dzieciom 1

9.02.2019 Czytamy Dzieciom

CZytamy dzieciom 1Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 09.02.2019 od godziny 11.00.  Udział w imprezie jest bezpłatny.

Tym razem spotkanie z książką odbędzie się pod znakiem karnawału. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowali opowiadanie Pawła Księżyka „Wielki bal zabawek Amelki”.  Oprócz wysłuchania ciekawej historii, goście mogą liczyć karnawałowe atrakcje. Wykonanie własnej maski i nauka karnawałowych tańców to atrakcje, które wzbogacą program spotkania. Organizatorzy przewidują także wyzwania sprawnościowe, takie jak np. limbo i konkurs wiedzy o słynnych bajkowych balach.

Uczestnicy proszeni są o przybycie w przebraniach. Przewidywany jest pokaz mody karnawałowej. Za najlepsze kreacje organizatorzy przewidują nagrody.

Dla wszystkich słodki poczęstunek przygotuje Kawka Zabawka.

Czytamy dzieciom to cykliczna impreza, która odbywa się w drugą sobotę każdego miesiąca.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka

Sobota 9.02.2019 r.