czytamy-III

08.04.2017 – Czytamy dzieciom o wiośnie

czytamy-III

Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 08.04.2017 od godziny 11.00.

Bohaterem najbliższego spotkania z książkami będzie… wiosna.

Za oknami pogoda daje wyraźne znaki zmiany pory roku. W tych okolicznościach pracownicy biblioteki wybrali do przeczytania następujące książki: „Reksio. Cztery pory roku” autorstwa Anny Sójki oraz „Podróże z Żabkami po Polsce”  Teresy Bogdańskiej i Grażyny Olszewskiej.

Książki pozwolą poczuć wiosnę także w wersji literackiej. Lektura jest ciekawą inspiracją do dobrej zabawy, a spotkanie będzie tego doskonałym dowodem. Dzieci wezmą też udział w zabawach z animatorami. Zapowiadają się również wiosenne zagadki i puzzle. Na uczestników spotkania będzie czekać słodki poczęstunek od Kawki Zabawki.

„Czytamy dzieciom” to cykliczna impreza, która odbywa się w drugą sobotę każdego miesiąca.

miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka

data: sobota (8 kwietnia 2017)

czas: godz. 11.00

Wstęp wolny.