warsztatywMZiZ

27.04.2019 Emocjonalne zabawki – warsztaty w Aptece Wyobraźni

warsztatywMZiZW sobotę 27 kwietnia o godzinie 10:00 w Aptece Wyobraźni odbędą się kreatywne warsztaty pod tytułem Czy zabawki skrywają emocje?. Koszt udziału to tylko 6 złotych. Spotkanie jest adresowane do dzieci od 7 lat.

Motywem przewodnim warsztatów będą emocje. Dzieci poznają losy niezwykłych zabawek znajdujących się muzeum, np. dowiedzą się co wspólnego ma Kot w butach z parą narzeczonych. Muzeum zaprasza wszystkich chętnych i prosi dzieci o przyniesienie swojej ulubionej zabawki, która stanie się ważną częścią zajęć. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoich ulubieńców na specjalnej scenie. Spotkanie odpowie także na pytania: Skąd się biorą emocje? Czy da się je porównać lub zważyć? Czy emocje da się zobaczyć? Na koniec wspólnie z prowadzącym dzieci wykonają pamiątkowe kubki, które zabiorą ze sobą do domów.

Apteka Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy (ul. Mickiewicza 1)
27 kwietnia, sobota, godz. 10.00
Wiek uczestników: od 8 lat