Old

Muzeum Laurensa Hammonda zaprasza 25 października (czwartek) o godz. 17.30 na wyjątkowy koncert jazzowy OLD METROPOLITAN BAND.

Występ odbędzie się w sali koncertowej im. Andrzeja Zielińskiego w Muzeum Laurensa Hammonda, w ramach cyklicznych koncertów promujących muzyczną działalność kameralnej sali. Wydarzenie kulturalne związane jest z „limitowaną edycją” koncertów jubileuszowych zespołu Old Metropolitan Band, który w tym roku świętuje 50-lecie istnienia zespołu.

Old Metropolitan Band to formacja jazzowa, która powstała w 1968 roku w Krakowie i koncertuje na całym świecie. Mimo upływu lat, zespół nadal zaskakuje niezwykłą pasją, nieprzeciętnym wigorem i pełną temperamentu muzyką jazzową.

Liczba miejsc ograniczona (60). Cena biletu to 10 zł (osoba).

Bilety do nabycia od 5 października w kasach: Muzeum Laurensa Hammonda (ul. Kościuszki 13) oraz Muzeum Zabawek i Zabawy (pl. Wolności 2).

Zapraszamy!