Muzeum Laurensa Hamonda-koncertDuch Bożego Narodzenia wypełni inspiracją muzyczną pracowników MLH

W sobotę 22.12.2018 r. o godz. 16:00 w sali im. Andrzeja Zielińskiego w Muzeum Laurensa Hammonda rozbrzmiewać będą kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Okazjonalny występ przygotowali pracownicy oddziału Muzeum Zabawek i Zabawy. Koncert ma bezpłatny charakter.

Jest to pierwsze takie wydarzenie w historii Muzeum Laurensa Hammonda, kiedy pracownicy zagrają koncert. Repertuar świąteczny jaki zaproponują, wprowadzi wszystkich gości w klimat nadchodzących, świątecznych dni i pozwoli na chwilę oderwać się od przedświątecznych obowiązków. Będzie to także okazja by wspólnie przećwiczyć śpiewanie kolęd między innymi takich jak: Gdy Śliczna Panna… i Z narodzenia Pana, oczywiście w przygotowanych aranżacjach będzie można także usłyszeć brzmienie organów Hammonda.  Oprócz polskich kolęd nie zabraknie pastorałek i piosenek związanych z Bożym Narodzeniem.

Występ poprzedzi wyjątkowe Oprowadzanie na świąteczną nutę, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, kto z hamondowych organistów nagrał bożonarodzeniową płytę. Koszt zwiedzania ekspozycji to tylko 5 zł od os. Świąteczne oprowadzanie rozpocznie się godzinę przed koncertem o 15:00. Zainteresowani proszeni są o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numerem: 515 335 852.