Już w najbliższą sobotę, czyli 20 maja będziemy obchodzić EUROPEJSKĄ NOC MUZEÓW.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach 19.00 – 24.00 do bezpłatnego zwiedzania Muzeum Zabawek i Zabawy.

Wraz z Muzeum Narodowym, Muzeum Wsi Kieleckiej, Muzeum Historii Kielc, Ośrodkiem Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, Biurem Wystaw Artystycznych oraz Delegaturą Instytutu Pamięci Narodowej zapraszamy do udziału w Muzeaice – grze terenowej. Tegoroczna Muzeaika będzie poświęcona kształtom.

Karty do gry można pobrać ze stron internetowych organizatorów w dniu gry od godziny 19.00. Po wypełnieniu należy zwrócić je do jednego z organizatorów do godziny 23.oo.

Wyniki poznamy w niedzielę, 21 maja o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej na Wzgórzu Zamkowym.

NIE ŚPIMY, ZWIEDZAMY!