KRAM AK plakat A3 polska czyta 2017

18.11.2017 – Czytamy dzieciom

KRAM AK plakat A3 polska czyta 2017Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 18.11.2017 od godziny 11.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Uczestnicy spotkania usłyszą i zobaczą książkę pt. „Przepraszam, czy jesteś czarownicą?”. Autorką tej publikacji jest Emily Horn, a ilustracje przygotował Paweł Pawlak. Bohaterem książki jest Kot, który znalazł książkę o czarownicach. Książkę na listopadowe spotkanie dla dzieci, wybrali pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Na gości czekają także inne atrakcje, gry i zabawy związane z bajkowymi przygodami. Postacie wiedźm i czarownic często są prezentowane w opowiadaniach dla dzieci, a ich wystąpienia wywołują u dzieci żywe emocje. W trakcie spotkania, w zabawach przekonamy się jak wiele takich postaci potrafimy rozpoznać oraz poznamy jakie przedmioty kojarzą się z bajkową magią.  Nie zabraknie nagród i poczęstunku od Kawki Zabawki.

Warto czytać dzieciom.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka