proj plakat

16.02.2019r. – Zanim pojawiły się smsy i maile, krótka historia poczty dla dzieci w Aptece Wyobraźni

proj plakat

W sobotę 16 lutego 2019 r. Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza dzieci do udziału w warsztatach tematycznych pt. Zanim pojawiły się smsy i maile – krótka historia poczty dla dzieci. Zajęcia odbędą się w Aptece Wyobraźni w godzinach 11:00-13:00. Koszt udziału to tylko 6 zł. Okazją do spotkania jest Dzień Poczty Polskiej,
a zarazem Międzynarodowy Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek który przypada dokładnie 16 lutego. Zajęcia odbędą się pod patronatem Dyrektora Regionu Sieci Poczty Polskiej w Kielcach. Spotkanie jest przeznaczone dla dzieci  od 6 lat.

Na uczestników czeka wiele kreatywnych, pocztowych wyzwań. Podczas zajęć poczują się jak prawdziwi projektanci, którzy muszą usprawnić pracę posłańca. Aby tego dokonać  trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością i logicznym myśleniem. Na wszystkich dzieci czeka również miła niespodzianka, uczestnicy wykorzystają pocztowe gadżety.

Kolejne spotkanie weekendowe w Aptece Wyobraźni odbędzie się równo za miesiąc 16.03.2019 r. i będzie to rodzinny quiz wiedzy o Muzeum Zabawek
i Zabawy, organizowany w ramach obchodów czterdziestolecia Muzeum.