_MG_9301

15.12.2018 r. Choinkowe ozdoby – warsztaty

_MG_930115 grudnia (sobota), od godziny  10.00 do 12.00  w Aptece Wyobraźni w Muzeum Zabawek i Zabawy odbędą się warsztaty rodzinne, uczestnicy wykonają własne ozdoby. Koszt udziału w zajęciach to tylko 6,- zł od os.

Czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia to okres gorących przygotowań, w tym także, choć niestety coraz rzadziej, wykonywania ozdób. Warto mieć na uwadze, że własnoręczne przygotowywanie dekoracji do doskonała okazja do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu, dobrej zabawy, uruchomienia i rozwoju wyobraźni, aby z niepozornych nawet przedmiotów, jak np. patyczki po lodach, wyczarować świąteczne ozdoby.

A jak to zrobić? Zainteresowanych znalezieniem odpowiedzi serdecznie zaprasza Muzeum Zabawek i Zabawy do Apteki Wyobraźni. Bilety na zajęcia do nabycia w kasie Muzeum.