wakacje

15.06.2018 – „Wakacje Telepatka i Melepetka” – spotkanie autorskie

czerwiec

Już 15 czerwca (piątek) w Aptece Wyobraźni w godzinach 10.00-11.00 oraz 11.30-12.30 odbędzie się spotkanie autorskie z p. Magdą i Bartoszem Bielickimi, czyli autorką i ilustratorem książki „Wakacje Telepatka i Melepetka”.

To książka nagrodzona w III edycji konkursu „Książka Przyjazna Dziecku” w kategorii „Książki niewydane”, która oprócz nagrody głównej otrzymała również nagrodę specjalną w postaci wydania książki przez Wydawnictwo „Jedność”, przyznające tę nagrodę we współpracy z Muzeum Zabawek i Zabawy.

Czas i miejsce: 15 czerwca (piątek ), w godzinach 10.00-11.00 oraz 11.30-12.30, Apteka Wyobraźni (ul. Mickiewicza 1).

WSTĘP BEZPŁATNY.

Wszystkich chętnych zapraszamy do Apteki Wyobraźni!

Książka już do nabycia w sklepiku muzealnym (cena: 16 zł).

IMG_9913

Magda Bielicka (ur. 1982) – pochodzi z Prabut; mieszka w Pruszczu Gdańskim; jest wieloletnim dziennikarzem i redaktorem mediów branżowych; obecnie na stanowisku inspektora ds. promocji i PR w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański; oprócz tego sprawuje funkcję redaktora naczelnego „Gminnych Stron”. Jest absolwentką dziennikarstwa i public relations oraz politologii. Laureatka konkursów literackich, autorka powieści dla dorosłych i bajek dla dzieci.

Bartosz Bielicki (ur. 1982) – pochodzi z Susza; mieszka w Pruszczu Gdańskim. Jest absolwentem edukacji artystycznej na UWM w Olsztynie. Zawodowo: grafik, ilustrator i projektant gier komputerowych na urządzenia mobilne. Prywatnie zajmuje się filmem amatorskim i filmowymi efektami specjalnymi. Jest entuzjastą rekonstrukcji militarnej i klasycznych motocykli.