czytamy-III

13.05.2017 – Czytamy dzieciom

czytamy-III

Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 13 maja 2017 roku od godziny 11.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Uczestnicy spotkania usłyszą Opowiastki niedźwiadka Baryłki – tę książkę dla dzieci wybrali pracownicy Biblioteki. Zabawy, w których będą uczestniczyły dzieci będą inspirowane przyrodą, jaką można spotkać na łąkach. Nie zabraknie nagród i poczęstunku od Kawki Zabawki.

miejsce spotkania: Muzeum Zabawek i Zabawy: Kawka Zabawka

czas: start o godz. 11.00

Wstęp wolny.

Także w sobotę Muzeum Zabawek i Zabawy będzie można spotkać na pikniku. Zapraszamy na ulicę Górniczą 64 w Kielcach. Startujemy o godz. 13.00.Wraz z Partnerami przygotowaliśmy szereg atrakcji, które z pewnością uprzyjemnią to popołudnie zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Zapraszamy!