ferie plakatA2

13.02-23.02.2018 – zimowe ferie w Muzeum Zabawek i Zabawy

Cykl zajęć w zimowe ferie w Muzeum Zabawek i Zabawy – „Varia w ferie”

ferie plakatA2

„Tydzień z Cecylką Knedelek”

Data: 13 – 16 lutego (wtorek-piątek)

Godzina: 10.00-13.00

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy (plac Wolności 2)

Cena: 15 zł

Wiek uczestników: od 6 lat

Zajęcia inspirowane Cecylką Knedelek – bohaterką książek Joanny Krzyżanek, wydanych przez  Wydawnictwo „Jedność”.

Uczestnicy będą mieli okazję lepiej poznać tytułową bohaterkę i wspólnie z nią przygotować np.: prezent dla swojej przyjaciółki, wielofunkcyjny przepiśnik, a także poznać tajniki idealnego piżama party oraz zrobić dobry uczynek.

„Bawimy się i uczymy z Rico”

Data: 13 – 16 lutego (wtorek-piątek)

Godzina: 12.00-14.00

Miejsce: Apteka Wyobraźni (ul. Mickiewicza 1)

Cena: 5 zł

Cykl spotkań z psem-terapeutą, podczas których poza dobrą zabawą uczestnicy zyskają wiele  ciekawych informacji dotyczących psów, w tym m.in.: jak właściwie sprawować nad nimi opiekę, o czym pamiętać podczas spotkania z obcym psem czy też w jakich zawodach, praca psów jest bardzo potrzebna.

„Retransmisja treści”

Data: 20 – 23 lutego (wtorek-piątek)

Godzina: 10.00-13.00

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy (plac Wolności 2)

Cena: 15 zł

Wiek uczestników: od 6 lat

Zajęcia poświęcone różnym sposobom komunikacji, podczas których uczestnicy, poznając opowiadania z publikacji „Bajki na cały rok”, wydanej przez Wydawnictwo „Jedność” nauczą się jak mówić, aby być słuchanym. W opanowaniu tej trudnej sztuki pomogą rozmaite ćwiczenia oraz wykonane podczas zajęć pomoce, ułatwiające skuteczne komunikowanie. A na zakończenie –  zadanie domowe, na wypróbowanie nowych umiejętności: przekazanie domownikom treści ze spotkania.

„Tydzień z bajkowymi postaciami”

Data: 20 – 23 lutego (wtorek-piątek)

Godziny: 12.00, 14.00

Miejsce: Apteka Wyobraźni (ul. Mickiewicza 1)

Cena: 5 zł

Podczas zajęć uczestnicy wykonają podobizny swoich ulubionych bajkowych bohaterów, posługując się różnymi technikami – wydzieranką, malowaniem, lepieniem z plasteliny oraz zmierzą się z zagadkami dotyczącymi bajek.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 41 343 37 15

Zapraszamy!

Grafiki użyte na plakacie i ulotce pochodzą z cyklu książeczek o Cecylce Knedelek autorstwa Joanny Krzyżanek, Wydawnictwa Jedność.