KRAM AK plakat A3 polska czyta 2017

10.03.2018 – godz. 11.00 Czytamy Dzieciom

KRAM AK plakat A3 polska czyta 2017Muzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 10.03.2018 od godziny 11.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Bohaterami spotkania będą koty, często występujące postacie w opowiadaniach dla dzieci. Pracownicy biblioteki wybrali do zaprezentowania twórczość Ewy Mirowskiej. Goście poznają fragmenty „52 historii o zwierzętach”. Organizatorzy zapewniają, że ciekawe będzie nie tylko czytanie, ale także zabawy oraz konkursy dla dzieci. Słodki poczęstunek zapewnia Kawka Zabawka.

Marcowe spotkanie ma na celu przywołanie informacji o kotach. Są one także bohaterami konkursu literacko-plastycznego, do którego zapraszają Muzeum Zabawek i Zabawy oraz oddział w Kielcach Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Prace do konkursu pt.: „Co mój Kot robi w domu kiedy nikogo nie ma?” można składać jeszcze do 20 marca.

Kolejne spotkanie z książkami odbędzie się za miesiąc – 14 kwietnia.

Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka

Sobota 10.03.2018